Latvijā audzētas varavīksnes foreles

Foreles audzētas zivju audzēšanas baseinos Pelču pagastā pie Kuldīgas pēc skandināvu (Somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Zivju audzēšana noris, izmantojot ūdens recirkulācijas sistēmu, ūdens tiek iegūts no 100m dziļa urbuma, tādā veidā kontrolējot arī iespējamo piesārņojumu, kurš nonācis dabā. Izmantojot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, ūdens tiek izmantots vairākas reizes, pirms zivju realizācijas zivis tiek noturētas tīrā ūdenī. Zivju audzēšanā tiek izmantota dabīga zivju barība, kura ir ražota Dānijā vai Somijā, tā sastāvā ir zivju eļļa, zivju milti, graudi, olbaltumvielas. Zivju audzēšanas process notiek dabiskā ātrumā, cenšoties zivij radīt labvēlīgus apstākļus augšanai un veselīgai apetītei – tiek regulēts skābekļa daudzums, ūdens temperatūra un tīrība.
Iespēja iegādāties svaigas, ķidās varavīksnes foreles.

Vienas foreles aptuvenais svars no 0,300-0,400 kg. Šādas zivis zemā temperatūrā (uz ledus vai ledusskapī – temp. līdz 5° C) var uzglabāt līdz 6 dienām, sasaldējot - ilgāk. Tomēr iesakām zivis apēst, kamēr tās vēl ir svaigas.

Mūsu foreles ir iespējams iegādāties nosūtot pasūtījumu uz e-pastu: , WatsApp vai īsziņu uz tālruni nr. +371 29263607, līdz katras nedēļas otrdienas plkst. 17.00, par Jums vēlamo zivju daudzumu, piegādes adresi, kontaktinformāciju.

Piegāde

* Rīgā – ceturtdien līdz 16.00 Jūsu norādītajā adresē (mājās vai darbā).
* Ventspilī – piektdien līdz 16.00 Jūsu norādītajā adresē (mājās vai darbā).